Foxit PDF Editor Pro – Full v2023.3.0.23028 – PhantomPDF 

Foxit,Yeni adı ile karşınızda,İşletmelerin okullarıın ihtiyaçlarına karşılık, Foxit PhantomPDF Business, Phantom PDF üzerinden geliştirilmiş,en iyi pdf düzenleme oluşturma programı güncell full indirip dilediğiniz belgeyi oluşturma
düzenleme içerik ekleme gibi aklınıza gelen herşeyi yapmak mümkün,ve türkçe dil içermez kurulum
lisanslamak kolay. Ve son sürüm olarak konu ya dahil edildi.


Aydın Ünal - Allah bize yeter… O ne güzel dosttur!

Allah bize yeter… O ne güzel dosttur!

Aydın Ünal, Yeni Şafak Gazetesi

11/03/2024 Pazartesi

Her yönden kuşatıldık. Hristiyan, Musevi, Siyonist, Budist, Hindu, Şamanist, ateist ve daha nicesi Müslüman düşman-lığında ittifak ettiler, güç birliği yaptılar.

Şair Fuzuli’nin asırlar önce kim bilir hangi iç sıkıntısıyla yazdığı “Derd çok hemderd yok düşman kavî tâli’ zebun” (Dert çok, derdi paylaşan yok, düşman güçlü, talih zayıf) dizeleri bugün ümmet-i İslâm’ın ortak sesi oldu.

Evet, düşman güçlü, hem de çok güçlü.

Çok paraları var… Afrika’nın elmaslarını, Amerika’nın altınlarını, Ortadoğu’nun petrolünü çaldılar. Ekmeği de emeği de sömürdüler. Ticaret yollarını tuttular. Yoksul bıraktılar, borç verdiler, faizle, tefecilikle daha da çok kazandılar. Dilediklerini büyütüyor, dilediklerini yok ediyorlar. Hırsla üretiyor, azgınlıkla tüketiyorlar. Hesabı bilinmez hazinelerin üzerinde oturuyor, suyun başında duruyor, paralarıyla köleler, ülkeler, zalim diktatörler satın alıyorlar.

✍️CELAL ŞENGÖR HOCA'DAN DEĞERLENDİRME

✍️CELAL ŞENGÖR HOCA'DAN DEĞERLENDİRME

Türkiye halkı kravat takar, lüks otomobillerde dolaşır, bikinili hatunları sosyetik plajları doldurur, plansız şehirlere şekilsiz gökdelenler inşaa ederek yaşanmaz hale getirir, ama tüm bu halk zenginiyle fakiriyle, şehirlisiyle köylüsüyle zır cahildir. 

RTE, neler yaparmış, meğerse?

Cumhuriyet - Özgen Acar'ın Kaleminden

12 Mayıs 2023 Cuma

AKP Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 3 gün önce Kırklareli’nde seçim meydanındaki konuşmasında  “Kira meselesini de çarşı pazarda aşırı fiyat artışlarını da hal yoluna yine biz koyarız! Halkımızın hangi meselesi varsa yine biz çözeriz!” dedi!

Erdoğan’ın “meydan” konuşmalarında, genellikle, hangi sıfatla, “AKP Genel Başkanı mı(?), cumhurbaşkanı mı(?) , başbakan mı(?), milletvekili(?) olarak mı konuştuğu bilinmez!

Partisinin yayın organı konumundaki Sabah gazetesinde bu konuşmasının “Başbakan Erdoğan” olarak yapıldığı bildiriliyor!